De dag dat ik Robert Long ontmoette

Robert Long zou vandaag de dag de titel van singersongwriter hebben gekregen en dat verdient hij als geen ander. Dit jaar zou hij 80 jaar geworden zijn. Een mooi moment om het theaterconcert ‘De dag dat ik Robert Long ontmoette’… in de Belgische zalen te brengen. 


Vier solisten brengen de liedjes van Robert Long tot leven. Jelle Cleymans, Nele Goossens, Sam Verhoeven en Sandrine vertolken op een eerlijke en verrassende manier vierentwintig liedjes. Een combo zal hen hierbij bijstaan. Ze vertellen tussendoor grappige, persoonlijke en ontroerende verhalen. Zo kom je in de voorstelling te weten of ze Robert Long gekend hebben en of ze hem ooit hebben ontmoet.  


De liedjes zijn gearrangeerd door Peter van der Zwaag, met wie Robert jarenlang heeft samengewerkt. 


De dag dat ik Robert Long ontmoette… neemt je mee door het rijke oeuvre van één van de grootste Nederlandstalige artiesten uit de Lage Landen. Zijn liedjes zijn nog steeds actueel, spitsvondig en raken recht in het hart.  


Voor de kenner van het repertoire is deze voorstelling een feest van herkenning, voor de niet-kenner is het een unieke kans om zijn mooie werk te ontdekken. 



Met: Jelle Cleymans (zang), Nele Goossens (zang), Sam Verhoeven (zang), Sandrine Van Handenhoven (zang), live ondersteund door een combo


Uitvoerder

Tempus De Route

Wanneer

vr 9 mei 2025 van 20.00 uur tot 23.00 uur

Waar

Gemeenschapscentrum De Route

Stationstraat 201 bus 1
9170 Sint-Gillis-Waas

Prijs

€30.00

VVK: 28 EUR, ABO: 25 EUR

Organisatie en contact

Tempus De Route

Burgemeester Omer De Meyplein 1
9170 Sint-Gillis-Waas

Meer info