Samenstelling gemeenteraad en OCMW-raad

Voorzitter gemeenteraad Greet Van Moer

Greet Van Moer (Groen-sp.a)
Voorzitter gemeente- en OCMW-raad

Nieuwstraat 21
greet.vanmoer@sint-gillis-waas.be
0489 50 32 74

CD&V

 Burgemeester Maaike De Rudder

Maaike De Rudder (burgemeester)

Heidestraat 114 bus 2
burgemeester@sint-gillis-waas.be
0472 85 55 45

 Remi Audenaert

Remi Audenaert

Pastorijwegel 10
remi.audenaert@sint-gillis-waas.be
0478 34 28 89

 Pascal Buytaert

Pascal Buytaert

Eeckbergstraat 51
pascal.buytaert@sint-gillis-waas.be
0497 53 43 24

 Harry De Wolf

Harry De Wolf

Kerkstraat 29
harry.dewolf@sint-gillis-waas.be
0494 49 16 86

 Wilbert Dhondt

Wilbert Dhondt

Kerkstraat 98 bus 2
wilbert.dhondt@sint-gillis-waas.be
0474 38 30 21

 Chris Lippens

Chris Lippens

Kronenhoekstraat 12
chris.lippens@sint-gillis-waas.be
0474 98 14 97

Marita Meul

Marita Meul

Tybaartstraat 30
marita.meul@sint-gillis-waas.be

0473 51 25 70

 Matthias Van Zele

Matthias Van Zele

Kerselarendreef 57
matthias.vanzele@sint-gillis-waas.be
0473 56 56 79

 Chantal Vergauwen

Chantal Vergauwen

Eeckbergstraat 31
chantal.vergauwen@sint-gillis-waas.be
0472 74 38 27

Groen-sp.a

Herwin De Kind

Herwin De Kind

Heerweg 28A
herwin.dekind@sint-gillis-waas.be
0476 86 63 95

Erik Rombaut

Erik Rombaut

Stationstraat 126
erik.rombaut@sint-gillis-waas.be
03 770 71 47

Tom Ruts

Tom Ruts


tom.ruts@sint-gillis-waas.be
0478 50 09 15

N-VA

Tom Cool

Tom Cool

Buitenstraat 105
tom.cool@sint-gillis-waas.be
0496 80 58 40

Koen Daniels

Koen Daniëls

Houtvoortstraat 36
koen.daniels@sint-gillis-waas.be
0497 42 03 94

Guido De Lille

Guido De Lille

Samelstraat 12

Nico De Wert

Nico De Wert

Gaversstraat 33
nico.dewert@sint-gillis-waas.be
0484 06 83 39

Denis Dhanis

Denis D'hanis

Klingedijkstraat 28
denis.dhanis@sint-gillis-waas.be
0486 50 41 17

Marlene Moorthamers

Marlene Moorthamers

Sint-Niklaasstraat 81
marlene.moorthamers@sint-gillis-waas.be
0474 27 68 80

Greta Poppe 

Greta Poppe

Kerkstraat 68 bus 2
greta.poppe@sint-gillis-waas.be
0484 10 49 60

Iris Ruys

Iris Ruys

Kronenhoekstraat 25
iris.ruys@sint-gillis-waas.be
0479 35 57 61

Walter Scheerders

Walter Scheerders

Hogenakkerstraat 59
walter.scheerders@sint-gillis-waas.be
0476 34 27 72

Dirk Van Raemdonck

Dirk Van Raemdonck

dirk.vanraemdonck@sint-gillis-waas.be

Vlaams Belang

Romain Meersschaert

Romain Meersschaert

Sint-Niklaasstraat 108
romain.meersschaert@sint-gillis-waas.be
0476 99 09 21

Marleen Van Hove

Marleen Van Hove

Macharius Rheynstraat 31
marleen.vanhove@sint-gillis-waas.be
0474 42 75 27

Wil je graag weten waar de lokale mandatarissen nog zetelen? Raadpleeg dan het overzicht uit het Belgisch Staatsblad (pdf). Dit is een algemeen overzicht met alle lokale mandatarissen.

Let op: door een nieuwe wet die van start ging op 1 januari verschuift de publicatiedatum naar uiterlijk 15 februari. De mandatenlijst 2018 zal dus pas in 2020 publiek zijn.