Samenstelling OCMW-raad

In Sint-Gillis-Waas telt de raad elf leden. Zij worden verkozen door de gemeenteraadsleden tijdens de installatievergadering van de nieuwe gemeenteraad. Binnen de OCMW-raad wordt een voorzitter aangesteld, die de vergaderingen bijeenroept en de activiteiten leidt.


Pascal Buytaert

Pascal Buytaert (CD&V)
Voorzitter OCMW-raad

Eeckbergstraat 51
pascal.buytaert@sint-gillis-waas.be
0497 53 43 24

 Hans Burm

Hans Burm (N-VA)

Puyveldestraat 13
hans.kris@skynet.be
03 789 12 28

 Romain De Grave

Romain De Grave (onafhankelijk)

Eeckbergstraat 20
romain.de.grave@telenet.be

0486 84 74 15

 Eric De Keyzer

Eric De Keyzer (CD&V)

Hogenakkerstraat 7
eric.de.keyzer@telenet.be
03 770 54 15

 Linda Dhondt

Linda Dhondt (CD&V)

Hof ter Vierschaar 7
linda.baert@skynet.be
0496 33 28 91

 Linda Ruts

Linda Ruts (N-VA)

Samelstraat 12
delille.ruts@evonet.be
0486 22 42 75

 Veerle Stuer

Veerle Stuer (N-VA)

Nieuwstraat 149
veerle.stuer55@gmail.com
03 770 68 11

 

 Rudi Van Dorsselaere

Rudi Van Dorsselaere (CD&V)

Boerenkrijglaan 16
rudi.van.dorsselaere@outlook.be
0486 74 19 40

 Sofie Van Landeghem

Sofie Van Landeghem (CD&V)

Klingedijkstraat 39
sofievanlandeghem@hotmail.com0486 35 14 56

 Matthias Van Zele

Matthias Van Zele (CD&V)

Kerselarendreef 57
matthias.vanzele@gmail.com
0473 56 56 79

 Benny Westerlinck

Benny Westerlinck (sp.a)

Polderstraat 33 bus 3
benny.westerlinck@skynet.be
03 773 42 95