Vrijdag 03 september 2010 Kunst in de gemeente
 

Vanaf 4 september tot 24 oktober 2010 zal je bij verschillende handelaars, bedrijven en in openbare ruimtes kunstwerken kunnen bewonderen die nadien geveild worden voor het goede doel.

Rotary Club Sint-Gillis-Stekene Camasiacum organiseerde in 2007 de eerste versie van die evenement onder de titel 'Kunst in het Dorp'. Meer dan 60 kunstwerken van kunstenaars stelden toen hun werken tentoon op een dertigtal plaatsen in Sint-Gillis-Waas. De werken werden na de tentoonstelling geveild voor het goede doel.

In 2010 wil de club dit project, in samenwerking met het gemeentebestuur, nogmaals verwezenlijken, deze keer verspreid over alle deelgemeenten. Met de opbrengst van de veiling wordt de aankoop gesponsord van een nieuwe liftbus voor het vervoer van personen met een handicap.

Op 14 oktober 2010 om 20 uur wordt er een lezing georganiseerd in de Bibzaal. Bob Stikkers geeft zijn visie over 'Fotografie versus schilderkunst'. Van bij de uitvinding van de fotografie is er een haat/liefde verhouding met schilderkunst geweest. Op een boeiende manier is die verhouding stelselmatig geëvolueerd tot wat zij vandaag is waarbij van wederzijdse afgunst al lang geen sprake meer is, in tegendeel! Toegang=3 EUR (inclusief 1 consumptie).

Op 24 oktober 2010 vanaf 13 uur worden de tentoongestelde werken geveild in GC De Route voor het goede doel. Je kan ook alle werken komen bekijken in GC De Route op zaterdag 23 oktober vanaf 14 uur. Vanaf 1 oktober kan er via de website www.kunstindegemeente.be een bod op de werken worden uitgebracht. Werken die via deze website werden aangekocht, komen niet meer in aanmerking voor de veiling van 24 oktober.

Waag jouw kans voor het kunstwerk dat je het meest kan bekoren en doe een bod!

www.kunstindegemeente.be

 

Top ↑ Terug ←| Gemeentebestuur Sint-Gillis-Waas | Burgemeester Omer De Meyplein 1 - 03 727 17 00 - E-mail: gemeente@sint-gillis-waas.be